התנדבות

התנדבות

איך תוכל/י לעזור?

מראיינים ילדי משאלה –
במסגרת פעילות העמותה פוגשים הילדים זוג מתנדבים אשר לומדים להכיר את עולמו הפנימי של הילד ולראיין אותו לגבי משאלתו. אנו משתדלים לפגוש את הילד בביתו על מנת להגיע לסביבה המוכרת והנוחה לילד אך לעיתים, במשאלות דחופות, אנו פוגשים את הילד בבית החולים. שעות הפעילות הינן גמישות ובהתאם לצרכים. ההתנדבות איננה על בסיס קבוע והינה בהתאם לנדרש. בדרך כלל מדובר בשעות אחר הצהריים או הערב. אנו משתדלים כי הראיונות יופנו למתנדבים המתגוררים באזור המגורים של ילד המשאלה אך לעיתים אנו זקוקים למתנדבים אשר מוכנים גם לנסוע רחוק.

הגשמת משאלות –
במסגרת תיאום המשאלות אנו נתקלים בבקשות מאוד יצירתיות ומקוריות של ילדי המשאלה. על מנת להפיק את המשאלות היפות ביותר שנוכל אנו זקוקים למתנדבים אשר יכולים לחפש בתי עסק באינטרנט, לפנות אליהם בטלפון או במייל, לגשת לחנויות ולספר על המשאלה עליה עובדים וכדומה. ההתנדבות איננה קבועה ומתבססת על הזמן הפנוי שיש למתנדב להקצות לפעילות. מדובר בהתנדבות מהבית או באזור המגורים הקרוב. כל הפעילות הינה בתיאום ובעבודת צוות עם מתאמת המשאלות דורית דברת.

פרויקט "ילדים למען ילדי משאלה" – פעילות בבתי ספר בארץ:
במסגרת גיוס המשאבים והגברת המודעות בקהילה פועל פרויקט ילדים למען ילדי המשאלות. במסגרת הפרויקט מאמצים בתי ספר משאלה הנוגעת ללב הילדים, מחליטים על פעילות לגיוס תרומה להגשמת המשאלה ומפיקים אירוע או פעילות לגיוס הכספים. את הפרויקט מרכזת אורלי אופיר וסיוע באירועים ובפנייה לבתי ספר או תנועות נוער תתקבל בברכה. ההתנדבות איננה על בסיס קבוע, וכרוכה בהגעה לבתי הספר השונים באזור המגורים לפריזנטציות מול מורים או לסיוע באירוע גיוס התרומות עצמו.

הפקה וסיוע באירועים –
במסגרת גיוס התרומות לעמותה והגברת המודעות אנו פועלים להפיק אירועים אשר נושאים את חותמתה של העמותה. המרכזי שבהם הינו האירוע השנתי אשר מתקיים בחודש ינואר ואליו מוזמנים כ-4000 איש. בנוסף עליו ישנם אירועים קטנים וגדולים אשר לטובתם אנו זקוקים לעזרה בהפצת הזמנות, סיוע באירוע ובהכנות אליו ועוד. כמו כן, אנו מעודדים מתנדבים של העמותה ליטול את היוזמה ולארגן פעילויות לגיוס תרומות בחוג הפרטי שלהם. דוגמאות לפעולות אשר אורגנו על ידי מתנדבים של העמותה: הרצאת אורח אשר נתרמה והכנסות ממנה נתרמו, מסיבת קריוקי סיום מסלול בצבא אשר כספים אשר נתרמו בכניסה לאירוע נתרמו לעמותה. חשוב לציין כי אנו נשמח לסייע בכל יוזמה של המתנדבים.

שיתוף פעולה עם חברות –
העמותה עומדת בקשר עם חברות רבות אשר מפרסמות לעובדיהן את האירועים והקמפיינים שלנו. במידה ולכם קשר לחברה אשר לדעתכם תרצה לקחת חלק בקמפיין משותף לגיוס תרומות לעמותה נשמח לשמוע על כך. תרומה אחוז מהכנסות ממוצר מיועד, רכישת כרטיסים מרוכזת של עובדים וקבלת הנחות ברכישה, ארגון פעילות התרמה משותפת של עובדי המשרד למשאלה מסוימת ועוד.

סיוע אדמיניסטרטיבי במשרדי העמותה –
מתנדבים אשר מבקשים לבוא לסייע לנו במהלך שבוע העבודה יתקבלו בברכה. בין באופן נקודתי לפני אירועי וכדומה ובין באופן קבוע על בסיס שבועי או חודשי. העזרה משתנה בין שליחת מכתבים, עבודה על מחשב ואינטרנט, טלפונים למשפחות או ספקים ועוד שאר עיסוקי משרד מגוונים. שעות פעילות המשרד בימים א-ה בין השעות 08:30-16:30.

 

כדי להצטרף כמתנדבים, אתם מוזמנים לשלוח מייל אלינו ל maw@makeawish.org.il 

לציין את גילכם, מיקומכם הגיאוגרפי ובאילו תחומים תרצו להתנדב.

לגישה מהירה לאתר